Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonumuz 50-10/Eylül/2022 de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şile Engelli Kampında Başkanlar Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.

Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonumuz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şile Engelliler Kampımda, İbb. Engenliler Şube Müdürlüğü misafirliğinde, Avcılar Belediyesi, Fatih Belediyesi ve Zeytinburnu Belediyesi başkanlıklarının sponsorluğu ve desteği ile 05-10 / Eylül 2022 tarihleri arasında başkanlar kurulumuzu gerçekleştirdik. Federasyonumuza bağlı 33 dernek başkan ve yöneticileri iştirak etmiştir. Federasyon dışında da engelli sivil toplum kuruluşları başkanlar kurulu etkinliklerimize katkı vermiştir. Başkanlar kurulumuzun ikinci ve üçüncü günü federasyonumuzun ve derneklerimizin vizyon belgesi toplantıları düzenlenmiş, uzmanlar eşliğinde vizyon belgesi hazırlanmıştır. Dördüncü günümüz Sağlık Uygulama Tebliği Gerçekleri çalıştayı tertiplenmiş olup, İstanbul Üniversitesi Engelli Uygulamalar Merkezi Başkanı Prof.Dr.Resa Aydın koordinatörlüğünde ve İstanbul Barosu, üniversitelerden akademisyenler, Ortez ve Protezciler Derneği,T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uzmanı, SGK uzmanı, federasyonumuza bağlı dernek başkan ve yöneticileri, çeşitli sivil toplum kuruluşları, siyasi partilerin engelli milletvekilleri, sorumluları ile panel, çalışma masaları ve raporlarla çalıştayımız gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca kontrol et

Verdiğim burslardan dolayı İstanbul Teknik Üniversitesinden bu senede teşekkür yazısı aldık.

On yılı aşkındır ortopedik engelli yüzlerce üniversite öğrencilerimize verdiğimiz burslardan dolayı üniversitelerimiz yaptığımız katkılar sonucu …