Federasyonumuzun SUT çalıştayına destek olan Zeytinburnu Belediye Başkanı Sayın Ömer Arısoy’a ziyaretimiz.

Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyunumuzun İbb. Şile engelli kampı 05-10/ Eylül / 2022 tarihlerinde düzenlemiş olduğu SUT ( Sağlık Uygulama Tebliği Gerçekleri) çalıştayımıza sponsor olan ve her türlü desteği sağlayan nazik, saygıdeğer Zeytinburnu Belediye Başkanı sayın Ömer Arısoy’ u teşekkür için makamında ziyarette bulunduk. Ziyaret heyetimizde Başkan Cemal Merdan, Başkanvekili Gürkan Canol, Mali Sekreter Hüsamettin Soydan, Başkan yardımcılarımız Ahmet Bağbekleyen, Ahmet Çalışkan, İlyas Yıldız ve kurum çalışanlarımız Nezahat ve Zeynep hanım bulunmuştur. Katkılarından dolayı Sayın Ömer Arısoy Başkanımıza plaketimizi sunarak federasyona bağlı derneklerimiz adına teşekkürlerimizi ilettik. Güzel ve verimli bir sohbet ile bilgi alışveriş de bulunduk.

Ayrıca kontrol et

İki başkan yardımcımızın kız çocukları evlenerek, yeni bir hayata başladılar. Gençlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonumuzun başkan yardımcısı Nilgün Erenoğlu’nun biricik kızı DİLEK ile DOĞUKAN İzmir’de evlendi. …