TÜRKİYE ORTOPEDİK ENGELLİLER FEDERASYONU 15. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulumuzu 31.07.2021 tarihinde gerçekleşmiş bulunmaktayız. 15. Olağan Genel Kurulumuza katılım sağlayan AKP İstanbul Milletvekilimiz Sn. Serkan BAYRAM’a, Dernek Başkanlarımıza ve tüm katılım sağlayan, emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Ayrıca; eski Yönetim Kurulu Üyemiz, CHP Avcılar Belediye Başkanı Sn. Av. Turan HANÇERLİ’ye göndermiş olduğu güzel çelenk için çok teşekkür ederiz.

15. Olağan Genel Kurul sonucu seçilen, başta Genel Başkanımız Sn. Cemal MERDAN ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerimizi tebrik eder, hayırlı olsun dileklerimizi sunar, engelli hakları mücadelesinde her daim başarılı işlere imza atmalarını temenni ederiz.

Engelli hakları konusunda ömrünü adamış, bu uğurda elinden geleni yapmış olan Genel Başkanımız Sn. Cemal MERDAN’ı başarılarından dolayı tekrar tebrik ederiz.

 

Ayrıca kontrol et

İki başkan yardımcımızın kız çocukları evlenerek, yeni bir hayata başladılar. Gençlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonumuzun başkan yardımcısı Nilgün Erenoğlu’nun biricik kızı DİLEK ile DOĞUKAN İzmir’de evlendi. …