Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/toeforgt/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Tüm insanlığın umutları, beklentileri, hayalleri olduğu yeni bir yıla girmemize saatler kaldı. Ancak içinde bulunduğumuz 2020 yılı içinde yaşadıklarımızı bir daha yaşamayalım temennileri ile 2021’e adım atmak üzereyiz. Yeni yılda koronavirüsten kurtulmak en büyük dilek olsa gerek, elbette 2021 yılında bu virüs belki hemen bitmeyecek ama tüm dualarımız bu olacak.

2020 Yılında insanlık için çok şey değişti. 2020 Yılının başında Çin’in Vuhan kentinde başlayan salgının Mart ayında ülkemizde bir parçası oldu ve ilk vakalar görüldü. Sonrasında hayatımız değişmeye başladı. Maske takalım mı? takmayalım mı? tartışmalarından, okulların, kafe ve restoranların kapanması, sosyal hayatın sınırlandırılması, sokağa çıkma yasakları, uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma ve uzaktan toplantıların yapılması, ekonomik kriz gibi birçok değişiklikler oldu.

2020 Yılında yaşadığımız ve hala devam eden koronavirüs ile birlikte birçok sevdiklerimizi kaybettik, birçoğumuzda kalıcı hasarlar bıraktı, birçoğumuzunda psikolojisini bozdu ve en önemlisi ekonomik krizden etkilenen birçok toplum oldu.

2021 Yılında bu sıkıntılardan kurtulmak, maskesiz bir yaşam sürmek ve en önemlisi sevdiklerimizle beraber sağlık, huzur, mutluluk ve başarılı bir yeni yıl geçirip, 2020 yılının etkilerinden kurtulup güzel bir yıl geçirmek dileğiyle sağlıcakla kalın…

Ayrıca kontrol et

Bir vapura inancı yükleyerek, o vapuru özgürlüğe süren tek lider!.

Bir vapura inancı yükleyerek, o vapuru özgürlüğe süren tek lider!.